Faema E98UP A/2 NERO aparat za espresso kafu
4.424 € cena bez PDV-a
Faema E98 UP A/2 NERO aparat za espresso kafu sa dve grupe
- 2 grupe
- 2 cevi sa ventilima za distribuciju vodene pare
- 1 ventil za toplu vodu – čaj
- Pouzdan toplotni sistem visokih performansi
- Robustan i ergonomski dizajn
- Tasteri sa LED diodama
- Programiranje 4 doze za svaku grupu
- Automatsko doziranje ili start/stop manuelno
- Ergonomska drška na kašici
- Brza i laka instalacija i održavanje
- Ugrađena volumetrijska pumpa
- Samodopunjavanje vode u bojleru
- Dvostruki manometar za proveru pritiska pumpe i bojlera
Faema E98 UP A/2 NERO aparat za espresso kafu sa dve grupe
E98 UP je elegantna, svestrana espresso mašina koja se lako koristi i održava. Ergonomski i robustan, E98UP je sa konstrukcijom od čelika. Pouzdan termosifonski sistem sa fiksnom mlaznicom garantuje vrhunske performanse, za odlične rezultate u šolji prilikom pripreme svake kafe.
Svetla na grupi za kafu (opciono) mogu se koristiti za osvetljavanje radnog prostora. E98 UP poseduje tastere sa pozadinskim osvetljenjem. Tasteri su sa volumetrijskim dozama kako bi se obezbedila brza i precizna priprema espresso kafe.
- Pouzdan toplotni sistem visokih performansi
- Robustan i ergonomski dizajn
- Tasteri sa LED diodama
- Programiranje 4 doze za svaku grupu
- Automatsko doziranje ili start/stop manuelno
- Ergonomska drška na kašici
- Brza i laka instalacija i održavanje
- Ugrađena volumetrijska pumpa
- Samodopunjavanje vode u bojleru
- Dvostruki manometar za proveru pritiska pumpe i bojlera
Kafe aparat Faema E98 UP A/2 dostupan u crnoj i beloj boji.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x518x552 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4,1 kW |
| Kontrola | programiranje doza kafe, soft tasteri |
| Doziranje kafe | mogućnost memorije 4 doze, start/stop manuelno |
| Kapacitet bojlera | 11 lit. |
| Broj grupa | 2 |
| Ventila za paru | 2 ventila |
| Ventila za toplu vodu | 1 ventil |
| Motor pumpa | interna |
| Ulazna voda konekcija | 3/8″ |
| Otpadna voda | crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Boja | crna mat |
| Težina | 63 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Faema by GRUPPO CIMBALI S.P.A. |
Slični proizvodi …
Faema E98UP A/2 BIANCO aparat za espresso kafu
Faema E98 UP A/2 BIANCO aparat za espresso kafu sa dve grupe
- 2 grupe
- 2 cevi sa ventilima za distribuciju vodene pare
- 1 ventil za toplu vodu - čaj
- Pouzdan toplotni sistem visokih performansi
- Robustan i ergonomski dizajn
- Tasteri sa LED diodama
- Programiranje 4 doze za svaku grupu
- Automatsko doziranje ili start/stop manuelno
- Ergonomska drška na kašici
- Brza i laka instalacija i održavanje
- Ugrađena volumetrijska pumpa
- Samodopunjavanje vode u bojleru
- Dvostruki manometar za proveru pritiska pumpe i bojlera
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

