Električni roštilj AEI-873CR hromirana ravna ploča
1.455 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj ravna hrom ploča serija 730:
- ravna ploča
- hromirana čelična grejna ploča debljine 15 mm
- termostatska kontrola temperature ploče 100°-300°C
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
- konstrukcija izrađena od nerđajućeg čelika
- specijalno dizajnirani grejači za ujednačen raspored temperature
- veća snaga grejača u odnosu na seriju 700
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni električni roštilj ravna hrom ploča serija 730:
- ravna ploča
- hromirana čelična grejna ploča debljine 15 mm
- termostatska kontrola temperature ploče 100°-300°C
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
- konstrukcija izrađena od nerđajućeg čelika
- specijalno dizajnirani grejači za ujednačen raspored temperature
- veća snaga grejača u odnosu na seriju 700
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni električni roštilj serije 730 dostupan i u varijanti sa rebrastom pločom ili kombinovanom pločom, kao i u širini 400 mm – AEI-473 CR.
Konstrukcija od nerđajućeg čelika, velike izdržljivosti i ergonomskog dizajna, laka za održavanje higijene.
Proizvođač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10,2 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 100°-300°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 763×550 mm |
| Grejna ploča | 15 mm debljine, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 80 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električni roštilj AEI-870 ravna ploča
Električni roštilj AEI-870N rebrasta ploča
Gasni roštilj kombinovana ploča ATALAY AGI-670NDS
Gasni roštilj ravno rebrasti - kombinovana ploča 600 mm širine
TOP gasni roštilj sa ravno-rebrastom pločom
- ravno-rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Gasni roštilj kombinovana ploča ATALAY AGI-870NDS
Gasni roštilj ravno rebrasti - kombinovana ploča
TOP gasni roštilj sa ravno-rebrastom pločom
- ravno-rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Povezani proizvodi
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8



