Tefcold MOBILUX 11 COMBI Frižider/zamrzivač na baterije
2.878 € cena bez PDV-a
Frižider/zamrzivač na baterije 117 litara
- +4° do +12° C / -22° do -15° C
- klizni poklopci
- Baterija 12V
- Trajanje baterije 8-13 h (u zavisnosti od uslova)
- Klimatska klasa 4
- mehanićki termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje
- Brava za zaključavanje
- 117 litara neto korisna zapremina
Frižider/zamrzivač na baterije 117 litara
- +4° do +12° C / -22° do -15° C
- klizni poklopci
- Baterija 12V
- Trajanje baterije 8-13 h (u zavisnosti od uslova)
- Klimatska klasa 4
Kapacitet
- 2 korpe ili 4 posude (nisu uključene u cenu)
- 117 litara neto korisna zapremina
- 144 litre bruto zapremina
Sistem hladjenja
- mehanićki termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje
- Brava za zaključavanje
Mobilux asortiman mobilnih kombinovanih uređaja na bateriju nudi slobodu, omogućavajući Vam da prodajete Vaše proizvode gde god želite. Može se montirati na kolica ili odgovarajući tricikl.
Baterija može trajati od 8 do 13 sati u zavisnosti od spoljašnjih uslova.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
Dostupan je iveći model od 206 litara – MOBILUX 21.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 724x654x916 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 520×450 x686 mm |
| Bruto zapremina | 144 lit. |
| Neto zapremina | 117 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 98 W |
| Potrošnja el. energije | 2,35 kWh/24 h |
| Temperaturni režim | -15° / -22°C, +4° /+12 °C |
| Rashladni fluid | 71 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | nema |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | kolica, tricikl, kasete, žičane korpe |
| Težina | 55 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

