Tefcold MOBILUX 21 COMBI Frižider/zamrzivač na baterije
3.456 € cena bez PDV-a
Frižider/zamrzivač na baterije 206 litara
- +4° do +12° C / -22° do -15° C
- klizni poklopci
- Baterija 12V
- Trajanje baterije 8-13 h (u zavisnosti od uslova)
- Klimatska klasa 4
- mehanićki termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje
- Brava za zaključavanje
- 206 litara neto korisna zapremina
Frižider/zamrzivač na baterije 206 litara
- +4° do +12° C / -22° do -15° C
- klizni poklopci
- Baterija 12V
- Trajanje baterije 8-13 h (u zavisnosti od uslova)
- Klimatska klasa 4
Kapacitet
- 3 korpe ili 6 kaseta (nisu uključene u cenu)
- 206 litara neto korisna zapremina
- 249 litara bruto zapremina
Sistem hladjenja
- mehanićki termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje
- Brava za zaključavanje
Mobilux asortiman mobilnih kombinovanih uređaja na bateriju nudi slobodu, omogućavajući Vam da prodajete Vaše proizvode gde god želite. Može se montirati na kolica ili odgovarajući tricikl.
Baterija može trajati od 8 do 13 sati u zavisnosti od spoljašnjih uslova.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
Dostupan je i manji model od 117 litara – MOBILUX 11.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1054x654x916 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 850x450x686 mm |
| Bruto zapremina | 249 lit. |
| Neto zapremina | 206 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 110 W |
| Potrošnja el. energije | 2,64 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -15° / -22°C, +4° /+12 °C |
| Rashladni fluid | 93 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | nema |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | kolica, tricikl, kasete, žičane korpe |
| Težina | 68 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

