Električni roštilj ravna hrom ploča FAGOR FT-E705 C L
1.832 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni hrom roštilj ravna ploča 40 cm širine – serija 700
- 15 mm debljina čelične ploče sa hrom slojem
- grejna površina 328×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Profesionalni električni hrom roštilj ravna ploča 40 cm širine – serija 700
- 15 mm debljina čelične ploče
- 50 mikrona hrom završna obrada
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- grejna površina 328×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostat za regulaciju temperature 100°-300°C
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-710 ( 19057290)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- hromirana ploča u širini 800 mm – FT-E710 C L
- sa čeličnom pločom – FT-E705 L
Profesionalni električni hromirani roštilj 400 mm serije 700 dostupan u varijanti sa rebrastom ili ravnom pločom.
Roštilj ploče su izrađene od čelika debljine 15 mm sa hromiranim slojem od 50 mikrona.
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih kuhinjskih uređaja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,1 kW |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 100°-300°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 328×468 mm |
| Grejna ploča | 15 mm debljine, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 70 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.

