Električni roštilj ravna hrom ploča FAGOR FT-E710 C L
2.855 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni hrom roštilj ravna ploča – serija 700
- 15 mm debljina čelične ploče sa hrom slojem
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Profesionalni električni hrom roštilj ravna ploča – serija 700
- 15 mm debljina čelične ploče
- 50 mikrona hrom završna obrada
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostat za regulaciju temperature 100°-300°C
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-710 ( 19057290)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- sa čeličnom pločom – FT-E710 L
- u širini 400 mm – FT-E705 L
Profesionalni električni hromirani roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa rebrastom ili kombinovanom pločom.
Roštilj ploče su izrađene od čelika debljine 15 mm sa hromiranim slojem od 50 mikrona.
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih kuhinjskih uređaja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 100°-300°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 728×468 mm |
| Grejna ploča | 15 mm debljine, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 137 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

