Električni roštilj kombinovana ploča FAGOR FT-E710 L+R
1.978 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj kombinovana ploča – serija 700
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1/3 rebrasta – 2/3 ravna ploča
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Profesionalni električni roštilj kombinovana ploča – serija 700
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostat za regulaciju temperature 100°-300°C
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-710 ( 19057290)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- sa hromiranom pločom – FT-E710 C L+R
Profesionalni električni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa rebrastom ili ravnom pločom.
Roštilj ploče su izrađene od čelika debljine 12 mm.
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih kuhinjskih uređaja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 100°-300°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | 2/3 ravna + 1/3 rebrasta |
| Grejna zona | 728×468 mm |
| Grejna ploča | 12 mm debljine, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 112 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

