Preklopni grill za burgere SEN 300
16.330 € cena bez PDV-a
Profesionalni dupli preklopni grill za burgere
Potpuno automatski način rada sa touchscreen-om i jednostavnim programiranjem ciklusa
Obostrano pečenje burgera: lakše, brže, bolje i bezbednije, a sve dodirom na jedan taster!
Automatsko spuštanje grejne preklopne ploče, kao i podizanje nakon završenog pečenja
900 burgera na sat (~170 grama Ø 9,5 cm)
- dimenzija grejne površine 610×610 mm
- 17,2 kW ukupna snaga
- 8-10 kW/h prosečna potrošnja električne energije
Jednostavno čišćenje – kanal za otpadnu masnoću sa slavinom za ispuštanje
Profesionalni dupli preklopni grill za burgere
Obostrano pečenje burgera: lakše, brže, bolje i bezbednije, a sve dodirom na jedan taster!
Touchscreen sa jednostavnim programiranjem ciklusa rada
900 burgera na sat (~170 grama Ø 9,5 cm)
- dimenzija grejne površine 610×610 mm
- 17,2 kW ukupna snaga
- 8-10 kW/h prosečna potrošnja električne energije
Jednostavno čišćenje – kanal za otpadnu masnoću sa slavinom za ispuštanje
Preklopni burger grill u verzijama:
- SEN 150 356×610 mm
- SEN 300 610×610 mm
- SEN 450 964×610 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 715x1035x1080 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 17,2 kW |
| Grejna površina | 610×610 mm |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Radna temperatura | gornja ploča 66°–232°C, donja ploča 66°–204°C |
| Kontrola | touchscreen panel sa mogućnošću programiranja ciklusa rada, nezavisna kontrola za svaku ploču |
| Donja ploča | ravna |
| Gornja ploča | teflonsko platno, automatski lift |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 306 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Senoven Makina Turkey |
Slični proizvodi …
Vertikalni protočni toster Senoven EKM-40
Tunelski vertikalni toster za burger zemičke i tost hleb, prolaz do 1400 komada na sat.
- Unutrašnje dimenzije 385x395 mm
- Regulacija temperature u 10 nivoa
- Podešavanje zazora izmedju ploče i pokretne trake
- Konstantna brzina protoka kroz tunel
- Izuzetno niska potrošnja energije bez zagrevanja okolnog prostora
Najčešće se koristi u fast food-ovima sa velikim obimom posla obzirom na kapacitet 1.400 tost parčića, odnosno 700 zemički na sat.
https://youtu.be/k95bDmZC1jEPreklopni grill za burgere SEN 150
Profesionalni preklopni grill za burgere
Potpuno automatski način rada sa touchscreen-om i jednostavnim programiranjem ciklusa
Obostrano pečenje burgera: lakše, brže, bolje i bezbednije, a sve dodirom na jedan taster!
Automatsko spuštanje grejne preklopne ploče, kao i podizanje nakon završenog pečenja
450 burgera na sat (~170 grama Ø 9,5 cm)
- dimenzija grejne površine 610x610 mm
- 9 kW ukupna snaga
- 4-5 kW/h prosečna potrošnja električne energije
Jednostavno čišćenje - kanal za otpadnu masnoću sa slavinom za ispuštanje
https://youtu.be/A4fvoLcLIYI?list=TLGG4DL2WKV8UpsyMTExMjAyMgPovezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Mikser za testo Prismafood IBT40
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

