Vertikalni protočni toster Senoven EKM-40
2.420 € cena bez PDV-a
Tunelski vertikalni toster za burger zemičke i tost hleb, prolaz do 1400 komada na sat.
- Unutrašnje dimenzije 385×395 mm
- Regulacija temperature u 10 nivoa
- Podešavanje zazora izmedju ploče i pokretne trake
- Konstantna brzina protoka kroz tunel
- Izuzetno niska potrošnja energije bez zagrevanja okolnog prostora
Najčešće se koristi u fast food-ovima sa velikim obimom posla obzirom na kapacitet 1.400 tost parčića, odnosno 700 zemički na sat.
Tunelski vertikalni toster za burger zemičke i tost hleb, prolaz do 1400 komada na sat.
- Unutrašnje dimenzije 385×395 mm
- Regulacija temperature u 10 nivoa
- Podešavanje zazora izmedju ploče i pokretne trake
- Konstantna brzina protoka kroz tunel
- Kompletno izradjeno od nerdjajućeg čelika
Tunelski toster funkcioniše sa žičanom pokretnem trakom, koja vodi bun zemičke preko grejne ploče sa teflonskom presvlakom, zagrevajući ih odnosno tostirajući.
Direktno ubacivanje burger zemički, rasčenih na polovine, u otvor na gornjoj strani.
Toster se može koristiti za grejanje burger zemički, lepinje ili tost.
Namenjen je restoranima i fast food-ovima sa velikim obimom posla, obzirom na kapacitet 1.400 tost parčića, odnosno 700 zemički na sat.
Senoven EKM-40 toster za zemičke i tost hleb, sa pokretnom trakom koristi monofazno napajanje električnom energijom 230VAC.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 638x226x664 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 385×395 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,6 kW |
| Brzina pokretne trake | potenciometar za regulaciju brzine |
| Sistem zagrevanja | statičko grejanje |
| Kontrola | podesiva temperatura u 10 nivoa |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 34 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Senoven Makina Turkey |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Mikser za testo Prismafood IBT40
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

