HOME » Ugostiteljska oprema » Maxima FRY 1616 električna friteza
Vertikalni protočni toster Casselin CTV900
2.919 € cena bez PDV-a
Vakuum pakerica komorna Sammic SU-810GP LL
10.326 € cena bez PDV-a
Maxima FRY 1616 električna friteza
1.054 € cena bez PDV-a
Profesionalna samostojeća dupla električna friteza 16+16 litara ulja – za fast food
- 16 litara ulja maksimalno punjenje jednog bazena;
- 13,5 litara ulja minimalno punjenje jednog bazena;
- friteza sa bazenima zapremine 18+18 litara;
- svaki bazen sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- 2 korpe dimenzija 235x255x120h mm;
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
- kabinet sa krilnim vratima;
Šifra proizvoda:
Maxima FRY1616 09365158
Kategorija: Fast food
Opis
Profesionalna samostojeća dupla električna friteza 16+16 litara ulja – za fast food
- 16 litara ulja maksimalno punjenje jednog bazena;
- 13,5 litara ulja minimalno punjenje jednog bazena;
- friteza sa bazenima zapremine 18+18 litara;
- svaki bazen sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- 2 korpe dimenzija 235x255x120h mm;
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
- kabinet sa krilnim vratima;
Profesionalna električna friteza sa dva bazena 16+16 litara ulja sa snagom 2x 5 kW.
Profesionalna friteza FRY 1616, namenjena upotrebi u objektima brze hrane (prženje pomfrita, pohovanje …) i manjim restoranima.
*Isporučuje se bez industrijske utičnice
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 730x530x910 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5+5 kW |
| Zapremina bazena | 16+16 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 235x255x120h mm |
| Regulacija temperature | nezavisna kontrola temperature u bazenima, 50-200 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 28 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Indukciona friteza Maxima IND8L 8 litara
574 € cena bez PDV-a
Profesionalna idnukciona friteza
- radni kapacitet 5 - 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
Maxima FRY 13 električna friteza
279 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna friteza 12 litara ulja - za fast food
- 11,6 litara ulja maksimalno punjenje;
- 8,9 litara ulja minimalno punjenje;
- friteza sa bazenom zapremine 13 litara;
- bazen sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 200x210x110h mm;
- termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Maxima FRY 1313 električna friteza
574 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla električna friteza 12+12 litara ulja - za fast food
- 11,6 litara ulja maksimalno punjenje jednog bazena;
- 8,9 litara ulja minimalno punjenje jednog bazena;
- friteza sa bazenima zapremine 13+13 litara;
- svaki bazen sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- 2 korpe dimenzija 200x210x110h mm;
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
267 € cena bez PDV-a
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
SIRMAN PDC RR preklopni toster
672 € cena bez PDV-a
Bartscher Waffle maker 1BW160-101
498 € cena bez PDV-a

