Carimali CGM58 mlin za kafu
Profesionalni mlin za espresso kafu:
- silos za kafu u zrnu 1 kg;
- dozer za mlevenu kafu 200 gr;
- noževi Ø 58 mm;
| Dimenzije (ŠxDxV) | 194x308x430 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Prečnik noža | Ø 58 mm |
| Silos za kafu | 1 kg |
| Silos za mlevenu kafu | 0,2 kg |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 8,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

