Carimali Armonia Soft espresso aparat
7.520 € cena bez PDV-a
Profesionalni automatski espresso aparat
2 mlina za kafu + 1 instant napitkak (mleko ili čokolada).
Armonia SOFT
Preporučeno za upotrebu u:
– kafeterijama
– benzinskim stanicama
– hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
Preporučena dnevna upotreba 200 šoljica kafe
Verzija MS181-LM00105
- 2 mlina za espresso kafu (2x 600gr)
- 1 silos za instant napitke – mleko ili čokolada (1,5 lit.)
- Espresso grupa sa mehanizmom 8-16 grama kafe
- CARImilk static ventil za mleko
- cev za paru
- topla voda za čaj
Opcionalna dodatna oprema:
- frižider za mleko Fridge Ultra
- frižider za mleko Fridge Plus
- frižider za mleko sa grejačem šoljica HOT&COLD
- grejač za šoljice CW-S
- grejač za šoljice CUP Warmer Plus
Automatski espresso aparat sa 2 mlina i instant napitkom (mleko ili čokolada).

PowerCleaner
Osigurani maksimalni higijenski uslovi kompletnog sistema za mleko i bojlera za paru, kroz integrisani sistem za ispiranje.

FridgePlus
Detekcija visoke temperature mleka i automatsko stopiranje distribucije napitaka sa mlekom; detekcija praznog depozita za mleko i stopiranje mlečnih napitaka.

MTT Milk Pump System
Pomoćna pumpa za točenje mlečnih napitaka na željenoj temperaturi sa savršenom penom.

Espresso group
Metalna grupa sa varijabilnom komorom za optimalne performanse ekstrakcije.

CARImilk static
CARImilk static - sistem distribucije mleka sa trokrakim ventilom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 324x717x560 mm |
|---|---|
| Težina | 42 kg |
| Visina izliva za kafu | 95 – 155 mm |
| Silos za kafu | 2x 0,6 kg |
| Silos za instant napitke | 1 silos (mleko ili čokolada) |
| Mlin za kafu | 2 mlina za kafu, čelični konusni noževi |
| Fioka za otpad kafe | do 60 kafa |
| Kapacitet bojlera za kafu | 1 litar |
| Kapacitet bojlera za paru | 1 litar |
| Kapacitet grupe | 8 – 16 grama |
| Napajanje vodom | konekcija na vodu 3/4″ |
| Otpadna voda | fioka, crevo Ø 23 mm |
| Kontrolni panel | 8+2 soft tastera + 4,3″ TFT ekran |
| Komunikacioni protokol | Executive, MDB |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Boja | bela visoki sjaj, crna mat |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Snaga | 3.200 W |
| Napajanje | 230 VAC |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

