Carimali Optima Ultra espresso aparat
10.775 € cena bez PDV-a
Automatski espresso aparat velikog kapaciteta sa 2 mlina.
OPTIMA ULTRA: cappuccino za manje od 30 sekundi.
Preporučeno za upotrebu u:
– visoko frekventnim lokacijama
– kafeterijama
– benzinskim stanicama
– hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
Preporučena dnevna upotreba ~ 400 šoljica kafe
Verzija MS212-LM00022
- 2 mlina za espresso kafu
- Espresso grupa sa mehanizmom 8-16 grama kafe
- CARImilk dynamic sistem za distribuciju mleka
- cev za paru
- topla voda za čaj
- Wi-Fi konekcija
Opcionalna dodatna oprema:
- frižider za mleko Fridge Ultra
- grejač za šoljice CUP Warmer Plus
Automatski espresso aparat velikog kapaciteta sa 2 mlina

PowerCleaner
Osigurani maksimalni higijenski uslovi kompletnog sistema za mleko i bojlera za paru, kroz integrisani sistem za ispiranje.

USB konekcija
Kopiranje i upload parametara i podešavanja automatske kafe mašine, personalizacija grafike korisničkog interfejsa.

Zvučnik
Zvučnik koji pomaže korisniku da podesi kafe aparat prema svojim potrebama: repordukcija muzike, promocije ili bilo koje informacije putem USB konekcije.

All in one cleaning
Svi procesi čišćenja aparata su u potpunosti automatski i štede vreme i troškove poslovanja. Korisniku je potrebno samo nekoliko minuta da započne proces čišćenja, koji se dalje nastavlja automatski.

CARImilk
CARImilk, nova dinamička tehnologija tretiranja svežeg mleka, garantuje savršenu penu prilikom svakog korišćenja, osigurava najbolju konzistenciju i gustinu pene, bilo da je u pitanju topla ili hladna mlečna pena.

CARIcare
Business Intelligence portal - totalna kontrola napravljenih napitaka.

Mlinovi
Najbrži u klasi: 8 grama za 2 sekunde.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 324x814x560 mm |
|---|---|
| Težina | 48 kg |
| Visina izliva za kafu | 95 – 195 mm |
| Silos za kafu | 2x 1,2 kg |
| Mlin za kafu | 2 mlina za kafu, čelični konusni noževi |
| Fioka za otpad kafe | do 60 kafa |
| Kapacitet bojlera za kafu | 1 litar |
| Kapacitet bojlera za paru | 1,8 litara |
| Kapacitet grupe | 8 – 16 grama |
| Napajanje vodom | konekcija na vodu 3/4″ |
| Otpadna voda | fioka, crevo Ø 23 mm |
| Kontrolni panel | 10″ touch screen |
| Komunikacioni protokol | MDB, Executive |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Boja | perla bela, crna mat |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Snaga | 5.900 W |
| Napajanje | 400 VAC |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

