La Minerva – G7A – automatska mesoreznica Ø370 mm
4.824 € cena bez PDV-a
Automatska mesoreznica prečnika noža 370 mm
- Automatski prenos: zupčasti kaiš, motor bez četkica
- prečnik INOX noža 370 mm
- podešavanje debljine odreska 0-24 mm
- ugao noža 25˚
- korisna površina sečenja 320 x 225 mm ili do prečnika Ø 265 mm
- hod klizača 365 mm
- Tri brzine hoda
- Brojač – rastući ili opadajući
- Automatsko isključivanje ako se mašina ne koristi 30 min
- kućište od anodizirane legure aluminijuma
- Lako održavanje
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- Opciono: teflonski nož, aluminijumska ručica, štitnik za prste od Inoxa
Automatska mesoreznica prečnika noža 370 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
- Automatski prenos: zupčasti kaiš, motor bez četkica
- prečnik INOX noža 370 mm
- podešavanje debljine odreska 0-24 mm
- ugao noža 25˚
- korisna površina sečenja 320 x 225 mm ili do prečnika Ø 265 mm
- hod klizača 365 mm
- Tri brzine hoda
- Brojač – rastući ili opadajući
- Automatsko isključivanje ako se mašina ne koristi 30 min
- kućište od anodizirane legure aluminijuma
- Lako održavanje
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- Opciono: teflonski nož, aluminijumska ručica, štitnik za prste od Inoxa
Profesionalna automatska mesoreznica noža fi370 mm namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Automatske mesoreznice dostupne i u prečniku noža od 350 mm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 895x610x685 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W + 200 W |
| Prečnik noža | 370 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-24 mm |
| Hod klizača | 365 mm |
| Korisna površina sečenja | 320 x 225 mm, Ø 265 mm |
| Kontrola | brojač slajseva, 3 brzine klizača, elektronska kontrola rada |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | štitnik za prste od Inoxa, aluminijumska ručka, teflonski nož za sireve |
| Težina | 59 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Povezani proizvodi
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

