HOME » Ugostiteljska oprema » Aparat za kuvanje viršli Omake SSH01
Automatska presa za burgere La Minerva C/E 653 Ø120
8.330 € Originalna cena je bila: 8.330 €.7.080 €Trenutna cena je: 7.080 €. cena bez PDV-a
Grejač pomfrita Omake PTD01.E11 Mini
148 € Originalna cena je bila: 148 €.134 €Trenutna cena je: 134 €. cena bez PDV-a
Aparat za kuvanje viršli Omake SSH01
173 € Originalna cena je bila: 173 €.156 €Trenutna cena je: 156 €. cena bez PDV-a
Aparat za kuvanje viršli na pari
- staklena posuda sa INOX rešetkom za zagrevanje viršli na pari
- termostat za održavanje temperature: 30-90°C
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 280x280x450 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,30 kW |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 5,2 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
765 € cena bez PDV-a
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
350 € cena bez PDV-a
SIRMAN 12Q kvarcni toster
368 € cena bez PDV-a

