HOME » Ugostiteljska oprema » Grejač pomfrita Omake PTD01.E11 Mini
Aparat za kuvanje viršli Omake SSH01
173 € Originalna cena je bila: 173 €.156 €Trenutna cena je: 156 €. cena bez PDV-a
Grejač pomfrita Omake PTD01.E11 Midi
177 € Originalna cena je bila: 177 €.160 €Trenutna cena je: 160 €. cena bez PDV-a
Grejač pomfrita Omake PTD01.E11 Mini
148 € Originalna cena je bila: 148 €.134 €Trenutna cena je: 134 €. cena bez PDV-a
Mini grejač pomfrita 1/2 GN 265x325x100h mm
Održava svežinu i hrskavost pomfrita do posluživanja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet posude 1/2 GN 100h mm
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
- keramički grejač 0,75 kW
Šifra proizvoda:
Omake PTD01.E11 Mini
Kategorije: Linija 600, Termo blok, Grejači za pomfrit, Fast food, Friteze, Friteze, Kuhinjska oprema, Grejanje hrane
Opis
Mini grejač pomfrita 1/2 GN 265x325x100h mm
Održava svežinu i hrskavost pomfrita do posluživanja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet posude 1/2 GN 100h mm
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
- keramički grejač 0,75 kW
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 285x470x280 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,75 kW |
| Način grejanja | keramički grejač iznad posude |
| Kapacitet posude | GN 1/2 100h mm |
| Radna temperatura | 60-65ºC |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 3,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

