HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold GVC33-180 nadgradna salatara 180 cm 8x 1/4 GN
Ledomat Nugget Scotsman MFN 57 AS 350 kg
6.853 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC33-120 nadgradna salatara 120 cm 5x 1/4 GN
480 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC33-180 nadgradna salatara 180 cm 8x 1/4 GN
520 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/4 GN
- kapacitet 8x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Tefcold 32371
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Salatare, Rashladna oprema, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/4 GN
- kapacitet 8x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1800x335x448 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 8x GN 1/4 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 122 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | 45 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | Inox AISI 201 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/4 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 32 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
636 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
775 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
961 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
2.047 € cena bez PDV-a
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
2.946 € cena bez PDV-a
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
1.908 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

