HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman Orchestra 10 T pasta mašina
Sirman IH 27 indukcioni rešo
198 € cena bez PDV-a
MASTER 30 Y12 - Mlin za meso sa mikserom
8.688 € cena bez PDV-a
Sirman Orchestra 10 T pasta mašina
3.672 € cena bez PDV-a
*Uređaj je prestao da se proizvodi
Pultna pasta mašina zamesa 9,8 kg testa
Proizvodnja sveže paste ~20 kg/h
- mašina pogodna za manje radionice za proizvodnju testenina, velike restorane i kantine
- pouzdana mašina sa jednostavnim održavanjem
- jednostavno rukovanje mašinom
- visoko efikasan ventilirajući motor – dozvoljava neprekidnu produktivnost
- kapacitet kible 21 litar
- lopatice miksera visokih performansi i lako demontažne
- zaštitini poklopac sa otvorom za dolivanje sastojaka u toku zamesa
- 9,8 kg pasta testa po zamesu (7 kg brašna)
- puž, glava, prsten i kibla od INOX čelika
- kibla, spirala i puž se jednostavno demontiraju što olakšava čišćenje mašine nakon završene upotrebe
- IP67 zaštita kontrolnog panela
- mašina se isporučuje bez bronzanih alata
Šifra proizvoda:
Sirman 40118003
Kategorija: Kuhinjska oprema
Opis
Pultna pasta mašina zamesa 9,8 kg testa
Opcionalna oprema:
- motorizovani nož sa podešavanjem brzine odsecanja – kratka pasta

- široka paleta bronzanih alata za sve oblike paste – Set bronzanih nastavaka

- dodatak Raviomatic
- set za hlađenje glave mašine

Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 725x778x801 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2.250 W |
| Zapremina kible | 21 lit. |
| Prečnik alata | 110 mm |
| Kapacitet zamesa testa | 9,8 kg |
| Prosečni učinak | ~20 kg/h sveže paste |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Težina | 72 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

