SIRMAN TC 32 California mlin za meso
2.544 € cena bez PDV-a
Mašina za mlevenje mesa na postolju TC 32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa #32
- INOX kućište
- IP 55 zažtita motora
- kontrole na 24 V sa IP 67 zaštitom
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- kapacitet oko 400 kg/h
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 6 mm
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- prijemna tacna 410 x 610 x 76 mm
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- zaštita za šajbne > 8 mm
Mašina za mlevenje mesa na postolju TC 32
Mlin za meso velike snage sa velikim kapacitetom, pogodna za sve kuhinje.
Mašina California idporučuje se sa postoljem od nerđajućeg čelika sa točkićima, koji omogućavaju mobilnost i lako premeštanje unutar objekta.
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- Velika posuda 410 x 610 x 76 mm sa sigurnosnim mikroprekidačem
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 6 mm
- Moćni izolovani i hlađeni motori sa zaštitom IP55 za kontinuiranu upotrebu
- Sistem prenosa zatvoren u uljnom reduktoru za dug vek trajanja
- Zaključavanje glave mline bez alata
- Glava mlina od nerđajućeg čelika sa velikim izlaznim kapacitetom (ukloniva)
- Kontrole od 24V od nerđajućeg čelika sa zaštitom IP67
- Opciono: unger 1/2 ili total unger sistem glave
| Dimenzije (ŠxDxV) | 410x621x1042 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2.200 W – 3Hp |
| Kapacitet | 400 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316, samooštreći |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 55 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

