Techfood – Rolling potatos – Aparat za kuvanje krompira u ljusci
1.369 € cena bez PDV-a
Mašina za kuvanje krompira u ljusci
Rolling potatoes je aparat za kuvanje krompira u ljusci, namenjena pivnicama i tematskim barovima koji žele da ponude ovaj tradicionalni anglo-irski specijalitet. Ovo jelo se savršeno kombinuje sa pivom.
Ova inovativna mašina je posebna, jednostavna za upotrebu.
- Rotaciona pećnica sa dva nivoa kuvanja
- kuvanje 15/20 krompira istovremeno
- Režim kuvanja 300°/350°C
- fioka za soseve sa 4 x GN 1/6 visine 65-100 mm
- 2 žičane korpe za održavanje toplote kuvanog krompira
- Produktivnost – 15/20 krompira od 200-250 g na sat vremena
- tajmer za programiranje kuvanja.
Mašina za kuvanje krompira u ljusci
Rolling potatos je aparat za kuvanje krompira u ljusci. Namenjena je prvenstveno pivnicama i tematskim barovima koji žele da ponude ovaj tradicionalni anglo-irski specijalitet. Ovo jelo se savršeno kombinuje sa pivom.
Ova inovativna mašina je posebna, jednostavna za upotrebu.
Rotaciona pećnica sa dva nivoa kuvanja kuva 15/20 krompira istovremeno na 300°/350°C. Opremljena je fiokom za soseve sa 4 odeljka GN 1/6 visine 65-100 mm i 2 žičane korpe za održavanje toplote kuvanog krompira.
Produktivnost – 15/20 krompira od 200-250 g na sat vremena.
Poseduje i tajmer za programiranje kuvanja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 534 x 643 x 700/960 mm |
|---|---|
| Temperaturni režim | 300°/350°C |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,95 kW |
| Kapacitet jednog ciklusa | 20/25 krompira |
| Fioka | 4 x GN 1/6 H65-100 mm |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |
Povezani proizvodi
Sound cover za Sammic TB-1500 – zvučni poklopac
Sa zvučno izolovanim kućištem, Sammic TB-1500 postaje najtiši profesionalni blender na tržištu.
- Funkcija mu je da izoluje buku koju može da stvori blender tokom rada
- Buka je smanjena do 70%
- Ova buka varira u zavisnosti od proizvoda u blenderu
Sammic zvučno izolovano kućište je isključivo namenjeno za upotrebu sa blenderom Sammic TB-1500

