TEFCOLD Atom Maxi C3DBB frižider
3.142 € cena bez PDV-a
Trokrilni frižider sa staklenim vratima – Atom Maxi C3DBB
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Atom Maxi trokrilni frižider sa staklenim vratima, nudi odličan kapacitet skladištenja i idealan je za izlaganje hrane i pića u supermarketima, prodavnicama, delikates radnjama, mesarama … Samozatvarajuća staklena vrata, podesive police i unutrašnje LED svetlo za optimalnu prezentaciju proizvoda. Izložbeni frižider, sa velikom staklenom površinom, ima efikasan sistem hlađenja sa ventilacijom što rezultira niskom potrošnjom energije. Uz Atom Maxi, dobijate kvalitetan rashladni orman po konkurentnoj ceni.
Trokrilni frižider, sa staklenim vratima – Atom Maxi C3DBB
- od -1 do +10°C
- visok učinak hlađenja
- 3x staklena krilna vrata
- crni enterijer i eksterijer
Trokrilni frižider za markete
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- maksimalno opterećenje polica 135 kg/m²
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
Hlađenje flaširanog pića, upakovane hrane …
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 3
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- 3x staklena vrata
- samozatvarajuća vrata
Frižider sa staklenim vratima
- spoljašnost: lim u crnoj boji RAL9005
- unutrašnjost: lim u crnoj boji RAL9005
- bočno LED svetlo
- 6 točkova za lakše pozicioniranje
Frižider za hranu i piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje hrane i pića.
Frižider dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
Zamrzivač dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1880x710x2003 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1790x595x1568 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 700 W |
| Potrošnja el. energije | 5,41 kWh/24h |
| Neto zapremina | 1.264 lit. |
| Broj polica | 566×480 mm, 15 plastificiranih rešetkastih polica |
| Temperaturni režim | -1°/+10° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 3 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Nivo buke | 65 db(A) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 207 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD Atom Maxi C1DB frižider
Jednokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C1DB
- neto zapremina 459 lit.
- 5 žičanih polica 637 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi C2DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C2DB
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F1DB zamrzivač
Jednokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F1DB
- neto zapremina 390 lit.
- 5 žičanih polica 610 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F3DB zamrzivač
Trokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F3DB
- neto zapremina 1090 lit.
- 15 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1760 x 580 x 1538 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- trokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).

