Električna friteza 6 litara Bartscher SNACK III Plus
239 € cena bez PDV-a
Stona profesionalna električna friteza
- 9 litara zapremina bazena
- kapacitet friteze 6 litara ulja
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzije 210x220x120h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Fast food električna friteza – stona
Stona profesionalna električna friteza
- 9 litara zapremina bazena
- kapacitet friteze 6 litara ulja
- slavine za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpe dimenzija 210x220x120h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Fast food električna friteza – stona
| Dimenzije (ŠxDxV) | 285x640x400 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3,3 kW |
| Zapremina bazena | 9 litara |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 210x220x120 mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 6,2 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
SIRMAN CORT LR preklopni toster
SIRMAN 12Q kvarcni toster
Kvarcni toster Sammic TP-200
Toster za klub sendviče i tostiranje hleba;
- 2 nivoa;
- Izrada INOX AISI 304;
- Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
- Sa tacnom za otpad;
- 0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 2x 380x240x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 240;
Toster sa kvarcnim grejačima idealan za pripremu klub sendviča koji staju u hvataljku i celi se stavljaju u toster;

