Tefcold PT930 pizza sto
1.710 € cena bez PDV-a
Pizza sto sa granit pločom i otvorom za posude GN 1/6
Radna površina 1365×485 mm
- rashladni boks sa 3 vrata
- otvor za 8x GN 1/6
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto sa granit pločom i otvorom za posude GN 1/6
- rashladni boks sa 3 vrata
- otvor za 8x GN 1/6
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge.
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Opcionalno:
- fioke umesto vrata
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1365x700x1100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Bruto zapremina | 400 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Kapacitet GN posuda | 8x GN 1/6 |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Brava na vratima | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 156 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GVC38-200 nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
Tefcold PT1200 pizza sto
Pizza sto sa mermernom pločom 150 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 pari nosača za 7+7 kaseta-lodni 600x400x65 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold VK38-150.
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

