Preklopni toster Omake TST11.E11
156 € Originalna cena je bila: 156 €.140 €Trenutna cena je: 140 €. cena bez PDV-a
Profesionalni toster sa preklopom
Rebrasti profesionalni toster sa preklopnom pločom, pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Gornja ploča je balansirajuća, na oprugama, kako bi sendviči sačuvali bogat izgled.
- dimenzije kalupa 235×230 mm
- temperatura podesiva od 50 do 250°C
- preklopna ploča za toster od livenog gvožđa
- jednostavna zamena ploče
- svetlosna indikacija postignute temperature
- kućište od nerđajućeg čelika na gumenim protivkliznim nogarama
| Dimenzije (ŠxDxV) | 265x405x240 mm |
|---|---|
| Grejna ploča | 235×230 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,8 kW |
| Radna temperatura | 50°-250° C |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Donja ploča | rebrasta, liveno gvožđe |
| Gornja ploča | liveno gvožđe, samobalansirajuća, rebrasta |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 14 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik PoP01 high speed oven
GIORIK Plug & Cook Speed Oven multifunkcionalna peć
- minimalne dimenzije
- maksimalne mogućnosti
Hrskavo spolja, toplo u sredini
Novi Giorik PoP omogućava korisniku da pripremi sendviče, klub sendviče, tost sendviče, pizze, tortilje, Croque Madame and Monsieur (do 4 komada po ciklusu), za manje od 2,5 minuta.
Funkcija kontrolisane pare, u kombinaciji sa inovativnom 3D tehnologijom "vazdušnog udara" (patent pending) omogućava korisniku da peče, zagreva i regeneriše brzu hranu u rekordnom vremenu sa odličnim rezultatima.
Unutrašnjost proizvoda dostiže idealnu temperaturu od 65 °C, dok je spolja pečen i hrskav, izbegavajući „završnu obradu poput gume“ kao kod mikrotalasnih pećnica.
Preklopni toster Bartscher Contact grill „Panini“ 1R
Profesionalni rebrasti toster sa preklopom.
345 x 235 mm grejna zona.
Rebrasti toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu, u fast food upotrebi.
Gornja ploča je balansirajuća, sa oprugama, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Preklopni toster namenjen isključivo za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog čelika
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 345 x 235 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature tostera
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Dupli preklopni toster Bartscher Contact grill 3600 2GR
Profesionalni kontaktni grill - toster sa dve preklopne rebraste ploče
- dimenzije preklopnih ploča 215x215 mm
- dimenzija donje grejne površine 470x230 mm
- grejne ploče izrađene od livenog gvožđa
- gornje rebraste ploče
- donja ravna ploča
- nezavisni termostati za levu i desnu polovinu
- regulacija temperature +50°C do +300°C
- tacna za otpad sa prednje strane

