Tefcold EIB-D1020-B1 ostvrski frižider/zamrzivač
6.004 € cena bez PDV-a
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 2m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu
- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- zastakljen sa sve 4 strane
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi (2 sa kočnicom)
- digitalna kontrola sa Bluetooth konekcijom
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 2m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu

- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi sa kočnicom
EIB-D1020-B1 je mobilna rashladna jedinica koja predstavlja fleksibilno rešenje za hlađenje u maloprodajnim objektima. Može se koristiti kao zamrzivač za sladoled tokom leta i prebaciti na plusni režim van letnje sezone. Postavljen je na jakim točkićima, što znači da se može lako premestiti na novu lokaciju u okviru prodavnice, kada se promeni izloženi proizvod.
Ostrvo frižider/zamrzivač nudi impresivnu količinu prostora za skladištenje u poređenju sa svojom veličinom.
Zastakljen sa sve 4 strane, ima dva klizna staklena poklopca, u kombinaciji sa LED unutrašnjim osvetljenjem nudi odličnu vidljivost proizvoda, bez obzira iz kog pravca kupac dolazi. Ispod staklenih stranica ima dovoljno prostora za brendiranje.
Takođe, ova vitrina ima mogućnost Bluetooth konekcije preko digitalnog kontrolera, za praktično praćenje i izvoz HACCP podataka. Jednostavno preuzmite aplikaciju na svoj telefon i povežite se sa jedinicom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2012x1010x975 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1860x790x300 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1649 W |
| Temperaturni režim | -18°/+5 °C |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | NFC konekcija, bluetooth, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Rashladni fluid | 149 g, Gas R 290 |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | odbojnici – INOX 304, staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 380 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

