Grejač pomfrita Omake PTD01.E11 Midi
177 € Originalna cena je bila: 177 €.160 €Trenutna cena je: 160 €. cena bez PDV-a
Midi grejač pomfrita 1/2 GN 265x325x150h mm
Održava svežinu i hrskavost pomfrita do posluživanja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet posude 1/2 GN 150h mm
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
- keramički grejač 0,75 kW
Midi grejač pomfrita 1/2 GN 265x325x150h mm
Održava svežinu i hrskavost pomfrita do posluživanja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet posude 1/2 GN 150h mm
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
- keramički grejač 0,75 kW
| Dimenzije (ŠxDxV) | 285x470x330 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,75 kW |
| Način grejanja | keramički grejač iznad posude |
| Kapacitet posude | 1/2 GN 150h mm |
| Radna temperatura | 60-65ºC |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 4 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FE9117 električna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

