HOME » Ugostiteljska oprema » Bubble waffle aparat Omake WFL12.E12.0301.Z5F
Grejač pomfrita Omake PTD01.E11 Midi
177 € Originalna cena je bila: 177 €.160 €Trenutna cena je: 160 €. cena bez PDV-a
Omake waffle toster WFL12.E12.0201.Z5F
142 € Originalna cena je bila: 142 €.128 €Trenutna cena je: 128 €. cena bez PDV-a
Bubble waffle aparat Omake WFL12.E12.0301.Z5F
196 € Originalna cena je bila: 196 €.177 €Trenutna cena je: 177 €. cena bez PDV-a
Profesionalni bubble waffle aparat – kuglice
- prečnik waffle kalupa Ø190 mm
- temperatura podesiva od 50 do 250°C
- rotirajuće ploče za waffle
- preklopna ploča za waffle od tefloniziranog aluminijuma
- jednostavna zamena teflonske ploče za dobijanje drugog oblika waffle kolača
- grejači od nerđajućeg čelika uronjeni u grejnu ploču – bolji prenos temperature
- mehanički tajmer
- svetlosna indikacija postignute temperature
- kućište od nerđajućeg čelika na gumenim protivkliznim nogarama
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 225x380x315 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.300 W |
| Grejna površina | Ø190 mm |
| Radna temperatura | 50°-250° C |
| Kontrola | tajmer, mehanički termostat |
| Donja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Gornja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 7 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
350 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT LR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN 12Q kvarcni toster
368 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

