Vertikalni protočni toster Casselin CTV300
1.863 € cena bez PDV-a
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 300 kom/h i tost hleb do 600 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 220×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu – kapacitet 600 tost parčića, odnosno 300 burger zemički na sat.
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 300 kom/h i tost hleb do 600 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 220×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Tunelski toster funkcioniše sa žičanom pokretnem trakom, koja vodi burger zemičke preko grejne ploče sa teflonskom presvlakom, zagrevajući ih odnosno tostirajući – podesiva temperatura sa fiksnom brzinom.
Direktno ubacivanje burger zemički, rasčenih na polovine, u otvor na gornjoj strani.
Toster se može koristiti za grejanje rasečenih burger zemički i tosta.
Namenjen je restoranima i fast food-ovima sa velikim obimom posla, obzirom na kapacitet 600 tost parčića, odnosno 300 zemički na sat.
Opcionalni dodatak za usmeravanje zemički:

Dostupan i u većem kapacitetu 600 burger zemički na sat i 1.800 tost parčića na sat
| Dimenzije (ŠxDxV) | 460x320x570 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 220×490 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Brzina pokretne trake | fiksna |
| Sistem zagrevanja | statičko grejanje |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 17,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Casselin France |
Slični proizvodi …
Vertikalni protočni toster Casselin CTV600B
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1200 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 435x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 1.200 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Vertikalni protočni toster Casselin CTV900
Vertikalni protočni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1800 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 650x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 1.800 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

