HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza EFP7010
Električna friteza EFP7020
1.778 € cena bez PDV-a
Bain marie ESB7010
672 € cena bez PDV-a
Električna friteza EFP7010
1.071 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna friteza jedan bazen 13 litara – linija 700
- 13 litara ulja kapacitet bazena
- bazen sa zaobljenim ivicama
- 1 korpa 190x250x130h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
Šifra proizvoda:
EFP7010
Kategorije: Linija 700, Termo blok, Kuhinjska oprema, Friteze
Opis
Profesionalna električna friteza jedan bazen 13 litara – linija 700
- 13 litara ulja kapacitet bazena
- bazen sa zaobljenim ivicama
- 1 korpa 190x250x130h mm
- termostatska kontrola temperature ulja EGO
- regulacija temperature 50°-180° C
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu EGO
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
- zažtitni mikroprekidači za grejače friteze
- opcionalno: zatvoreno postolje
Profesionalna električna friteza, serije 700 dostupna i u varijanti sa dva bazena.
Profesionalna električna friteza opcionalno se isporučuje i sa dve manje korpe – 90x250x130h mm.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x280 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12 kW |
| Zapremina bazena | 13 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 190x250x130h mm |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Regulacija temperature | 50°-180°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 25 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Postolje STD7020D
378 € cena bez PDV-a
Električna dupla friteza AEF-890
2.449 € cena bez PDV-a
Električna friteza AEF-470
796 € cena bez PDV-a
Električna friteza EFP7020
1.778 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna dupla friteza - sa dva bazena 13 + 13 litara - linija 700
- 13+13 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- 2 korpe 190x250x130h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”



