Električna friteza EFP7020
1.778 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna dupla friteza – sa dva bazena 13 + 13 litara – linija 700
- 13+13 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- 2 korpe 190x250x130h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
Profesionalna električna dupla friteza – sa dva bazena 13 + 13 litara – linija 700
- 13+13 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- 2 korpe 190x250x130h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja EGO
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu EGO
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
- zažtitni mikroprekidači za grejače friteze
- opcionalno: zatvoreno postolje
Profesionalna električna dupla friteza, serije 700 dostupna i u varijanti sa jednim bazenom.
Profesionalna električna friteza opcionalno se isporučuje i sa dve manje korpe po bazenu 90x250x130h mm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x280 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 24 kW |
| Zapremina bazena | 13+13 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 190x250x130h mm |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Regulacija temperature | nezavisna kontrola temperature u bazenima, 50°-180°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 39 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Postolje STD7020D
Električna dupla friteza AEF-890
Električna friteza AEF-470
Električna friteza EFP7010
Profesionalna električna friteza jedan bazen 13 litara - linija 700
- 13 litara ulja kapacitet bazena
- bazen sa zaobljenim ivicama
- 1 korpa 190x250x130h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20



