Maxima nadgradna salatara 160 cm 7x 1/3 GN
837 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 160 cm za 7 posuda 1/3 GN
- kapacitet 7x 1/3 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Nadgradna salatara za priloge 160 cm za 7 posuda 1/3 GN
- kapacitet 7x 1/3 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1600x395x435 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 7x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Temperaturni režim | 0°/+10°C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 50 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 150 cm 5x 1/3 GN + 1x 1/2 GN
Nadgradna salatara za priloge 150 cm za 5 posuda 1/3 GN + 1 posuda 1/2 GN
- kapacitet 5x 1/3 GN +1x 1/2 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja - otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
Mikser za testo Prismafood IBM20
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

