Grejač pomfrita APD-360 chip scuttle
336 € cena bez PDV-a
Grejač pomfrita element 300 mm širine – linija 600
Održava svežinu i hrskavost pomfrita i ostalih prženih proizvoda do posluživanja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet grejne posude 230×340 mm 150h mm
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
- keramički grejač pomfrita 0,65kW
Grejač pomfrita element 300 mm širine – linija 600
Održava svežinu i hrskavost pomfrita nakon prženja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet grejne posude 230×340 mm 150h mm
- keramički grejač pomfrita 0,65 kW
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
Opcionalno:
- postolje za grejač pomfrita
Stoni grejač pomfrita za održavanje temperature pomfrita i ostalih prženih proizvoda sve do trenutka posluživanja.
Zahvaljujući sistemu grejanja sa ocednikom, pomfrit ostaje hrskav i topao.
Grejač pomfrita:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,65 kW |
| Način grejanja | keramički grejač iznad posude |
| Kapacitet posude | GN 1/3 150h mm |
| Radna temperatura | 60-65ºC |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Chip scuttle grejač pomfrita Fagor MF-E705
Grejač pomfrita APD-460 chip scuttle
Stanica za pomfrit Casselin CPDSAP
Grejač pomfrita Makfry FW90
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8


