Grejač pomfrita APD-460 chip scuttle
359 € cena bez PDV-a
Grejač pomfrita linija 600
Održava svežinu i hrskavost pomfrita i ostalih prženih proizvoda do posluživanja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet posude 2/3 GN 150h mm
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
- keramički grejač pomfrita 0,65kW
Grejač pomfrita linija 600
Održava svežinu i hrskavost pomfrita nakon prženja, smanjuje rashode i podiže kvalitet proizvoda.
- kapacitet grejne posude 2/3 GN 150h mm
- keramički grejač pomfrita 0,65 kW
- posuda se jednostavno vadi
- rešetka – ocednik
Opcionalno:
- postolje za grejač pomfrita
Stoni grejač pomfrita za održavanje temperature pomfrita i ostalih prženih proizvoda sve do trenutka posluživanja.
Zahvaljujući sistemu grejanja sa ocednikom, pomfrit ostaje hrskav i topao.
Grejač pomfrita:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,65 kW |
| Način grejanja | keramički grejač iznad posude |
| Kapacitet posude | GN 2/3 150h mm |
| Radna temperatura | 60-65ºC |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 18 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Chip scuttle grejač pomfrita Giorik SP920G
Chip scuttle grejač pomfrita Fagor MF-E705
Grejač pomfrita APD-360 chip scuttle
Stanica za pomfrit Casselin CPDSAP
Povezani proizvodi
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
PIRA 80 Black peć na ćumur
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža


