Grejač pomfrita Makfry FW90
2.990 € cena bez PDV-a
Pomfrit se služi kao jedan od najvažnijih priloga uz brzu hranu.
- 5 kg kapacitet
- 1 kW/h potrošnje
Kvalitet garantuje sama priprema krompira kao i oprema koja se koristi.
Stanica za grejanje i serviranje pomfrita.
Pomfrit se služi kao jedan od najvažnijih priloga uz brzu hranu.
Kvalitet garantuje sama priprema krompira kao i oprema koja se koristi.
Zbog toga se priprema i servira kupcu kao završni element menija. Osnovna svojstva ovog proizvoda su zlatna boja, hrskava površina, prepoznatljiv ukus i najvažnije da ostane vruć.
Makfry FW90 je stanica za grejanje i serviranje prženog pomfrita sa sistemom grejanja kako bi pomfrit zadržao svoj ukus, boju i strukturu.
Makfry FW90 se proizvodi i kao stona varijanta FW90T bez postolja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 900x610x1670 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1 kW |
| Kapacitet | 5 kg pomfrita |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 95 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Makfry Fast Food Solutions Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG9117T gasna friteza
PIRA 80 Black peć na ćumur
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

