HOME » Ugostiteljska oprema » Topla vitrina HD6 Makfry
Topla vitrina HD4 Makfry
3.220 € cena bez PDV-a
Grejač pomfrita Makfry FW90
2.990 € cena bez PDV-a
Topla vitrina HD6 Makfry
4.140 € cena bez PDV-a
Makfry HD6 topla vitrina je uredjaj za paniranu piletinu i panirano meso – za sve pržene proizvode
- Vitrina održava temperaturu i svežinu proizvoda
- Može se koristiti za čuvanje svih proizvoda koji trebaju biti topli pre serviranja
- Na donjoj strani je indirektrno grejanje, rešetkasta polica ispod koje se nalazi bain-marie sa vodom, dok se sa gornje strane temperatura proizvoda odražava infracrvenim ili halogenim lampama (po želji korisnika)
- Termostat za regulaciju temperature
- Analogni termometar za prikaz temperature u vitrini
- Izradjeno od INOX AISI 304
- 3x rešetka 1/1 GN u donjoj etaži
- 3x rešetka 2/3 GN u gornjoj etaži
Makfry HD 6 topla vitrina za panirano meso sa kapacitetom od 30kg je idelano rešenje gde je prostor ograničen, a poželjno je da serviranje bude vidljivo kupcima.
Šifra proizvoda:
Makfry HD19-6
Kategorije: Fast food, Tople vitrine, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1205x610x810 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3,8 kW |
| Kapacitet | 30 kg |
| Radna temperatura | 45-90°C |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 100 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Makfry Fast Food Solutions Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

