Plinska friteza AGF-470
1.373 € cena bez PDV-a
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 700
- 18 – 22 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 700
- 18 – 22 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna friteza na plin, sa jednim bazenom 18 do 22 litre ulja, serije 700 dostupna i u varijanti sa dva bazena.
Opcionalno se izradjuje i sa digitalnim termostatom koji dozvoljava preciznije podešavanje temperature ulja u fritezi.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x700x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Ukupna snaga | 12 kW GAS + 0,1 kW 230VAC |
| Zapremina bazena | 18 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 189x253x127h mm, 1 korpa |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 61 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Plinska friteza AGF-460
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom širine 400 mm - serija 600:
- kapacitet 12 litara ulja
- 8 kW snaga
- upresovan bazen sa zaobljenim ivicama
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Plinska dupla friteza AGF-870
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 700 18+18 litara ulja
- 18+18 litara ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Plinska dupla friteza AGF-890
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 900 24+24 litre ulja
- 24+24 litre ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Plinska friteza AGF-490
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 900
- 24 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža


