Električni roštilj ravna ploča Giorik FLE941GF
2.804 € cena bez PDV-a
Samostojeći profesionalni dupli električni roštilj ravna čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- grejna površina 720×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- regulacija temperature 80°-290°C
Profesionalni dupli električni roštilj ravna čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- električni roštilj ravna grejna ploča
- grejna površina 720×640 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
- nezavisna kontrola leve i desne površine
- svetlosni indikator rada
- sigurnosni termostat sa resetom
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Opcionalno:
- jedna grejna površina
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni dupli električni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa rebrastom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje sa hromiranom grejnom pločom.
Giorik UNIKA900 – termoblok roštilji serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 16 kW |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | 80°-290°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 720×640 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 175 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Električni roštilj hromirana kombinovana ploča Giorik FME941GCRX
Električni roštilj hromirana ravna ploča Giorik FLE941GCRX
Električni roštilj kombinovana ploča Giorik FME941GF
Električni roštilj rebrasta ploča Giorik FRE941GF
Samostojeći profesionalni dupli električni roštilj rebrasta čelična ploča - serija 900
- 10 mm debljina čelične grejne ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 720x640 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

