Plinski šporet AGO-360
484 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski top šporet 2 gorionika – linija 600
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 2 gorionika
- 6,3 kW gorionici
- 12,6 kW ukupna snaga
- pilot plamen
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- nosači posudja od livenog gvoždja
- INOX AISI 304
Opcionalno:
- postolje sa vratima
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 12,6 kW |
| Broj gorionika | 2 |
| Snaga gorionika | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 18 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža


