Plinski šporet AGO-460
556 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski top šporet 2 gorionika – linija 600
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 2 gorionika
- 6,3 kW gorionici
- 12,6 kW ukupna snaga
- pilot plamen
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- nosači posudja od livenog gvoždja
- INOX AISI 304
Opcionalno:
- postolje sa vratima
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 12,6 kW |
| Broj gorionika | 2 |
| Snaga gorionika | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 19 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Plinski šporet AGO-660
Plinski šporet AGO-860
Plinski šporet AGO-1060
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje




