Profesionalna mikrotalasna rerna Sammic MO-1834
1.450 € Originalna cena je bila: 1.450 €.1.305 €Trenutna cena je: 1.305 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna pećnica 1.800 W
Keramička podloga – više korisnog prostora unutar mikrotalasne rerne.
- 34 litre zapremina komore
- 360x409x225h unutrašnja dimenzija
- 1.800 W sa dva magnetrona
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- digitalna kontrola
- LCD displej
- 20 programa u 3 različite etape
Profesionalna mikrotalasna pećnica
- 34 litre zapremina komore
- 360x409x225h unutrašnja dimenzija
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- keramička podloga – bez tanjira
- digitalna kontrola
- LCD displej
- 20 programa u 3 različite etape
Profesionalna mikrotalasna pećnica
- 2.800 W ulazna snaga
- 1.800 W izlazne snage
- 2 magnetrona frekvencije 2.450 Mhz
- sistem sa rotirajućim antenama
- bez tanjira – više korisnog prostora unutar mikrotalasne pećnice
Podešavanje izlazne snage mikrotalasa u 5 nivoa:
- hold funkcija – održavanje temperature
- 20% defrost – za odmrzavanje hrane u mikrotalasnoj rerni
- 50% – brzo zagrevanje
- 70% – kuvanje / pečenje
- 100% – pečenje
Sigurnost na radu:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Profesionalna mikrotalasna Sammic MO-1834 namenjena je komercijalnoj upotrebi u restoranskim kuhinjama,
fast food objektima i svim mestima gde postoji potreba za izdržljivim uređajima, za svakodnevnu upotrebu.
U ponudi i profesionalna mikrotalasna rerna manjeg kapaciteta komore: 25 litara i izlazne snage 1.000 W – Sammic MO-1000.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 574x536x368 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 360x409x225 mm |
| Zapremina komore | 34 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.800 W |
| Izlazna snaga | 1.800 W |
| Magnetroni | 2 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 2 rotirajuće antene, gornja i donja |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | digitalna sa LCD ekranom |
| Programiranje | 20 programa rada u 3 faze |
| Tajmer | 60 min |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 32,2 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

