Carimali CGM58 mlin za kafu
Profesionalni mlin za espresso kafu:
- silos za kafu u zrnu 1 kg;
- dozer za mlevenu kafu 200 gr;
- noževi Ø 58 mm;
| Dimenzije (ŠxDxV) | 194x308x430 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Prečnik noža | Ø 58 mm |
| Silos za kafu | 1 kg |
| Silos za mlevenu kafu | 0,2 kg |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 8,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).

