Horizontalni kuter SIRMAN Katana 20 VV
4.704 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter kapaciteta 20 litara sa varijatorom brzine.
- Kompletno izrađen od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Sečivo pokreće snažni inverter motor – konstantna brzina pri punom opterećenju.
- Čvrsta, demontažna posuda kutera od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Poklopac posude od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Lako uklnjiv poklopac olakšava čišćenje i sanitizaciju.
- Kontrole sa tasterima od nerdjajućeg čelika sa IP 67 zaštitom.
- Glavčina sa nožem se lako demontira.
- Nož sa 3 oštrice standardno uz kuter (podesivo na 2 oštrice).
- Dostupni noževi za posebne namene.
- Maksimalna zaštita od prodiranja tečnosti na pogonskom vratilu kutera.
- Savršeno za meso, ribu i povrće, ali pogodno i za mnoge druge vrste prerade.
Opcije:
- Podesive noge mm 95-130.
- Noge od nerđajućeg čelika sa točkovima i blokadom.
- Glavčina sa tupim, nazubljenim ili tupim lopaticama.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1013x700x507 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.387 W – 3,25Hp |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 20 lit. |
| Broj obrtaja noža | varijator brzine, 600-2.600 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 2-kraki INOX nož, nazubljeni noževi |
| Težina | 92 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

