HOME » Ugostiteljska oprema » Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12
Horizontalni kuter SIRMAN Katana 6
3.204 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12 VV
3.852 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12
3.616 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter kapaciteta 12 litara
- Kompletno izrađen od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Sečivo pokreće snažni samoventilirajući asinhroni motor.
- Čvrsta, demontažna posuda kutera od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Poklopac posude od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Lako uklnjiv poklopac olakšava čišćenje i sanitizaciju.
- Kontrole sa tasterima od nerdjajućeg čelika sa IP 67 zaštitom.
- Glavčina sa nožem se lako demontira.
- Nož sa 3 oštrice standardno uz kuter (podesivo na 2 oštrice).
- Dostupni noževi za posebne namene.
- Maksimalna zaštita od prodiranja tečnosti na pogonskom vratilu kutera.
- Savršeno za meso, ribu i povrće, ali pogodno i za mnoge druge vrste prerade.
Opcije:
- Podesive noge mm 95-130.
- Noge od nerđajućeg čelika sa točkovima i blokadom.
- Glavčina sa tupim, nazubljenim ili tupim lopaticama.
- KATANA 12 VV sa inverter motorom
Šifra proizvoda:
SIRMAN KATANA 12 40794603
Kategorije: Kuhinjska oprema, Obrada mesa, Kuteri, Kuteri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 902x587x443 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1.500 W – 2Hp |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 12 lit. |
| Broj obrtaja noža | 1.400 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 2-kraki INOX nož, nazubljeni noževi |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

