PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
– Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
– Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema „PIRACOLD“.
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
Peć na ćumur Pira Charcoal Ovens
Unutrašnjost od livenog gvoždja – zadržava toplotu u pećnici
“Piracold” sistem hladjenja i uštede energije
Staklena vrata – staklo na vratima izdržava temperature do 750ºC
Staklena vrata Vam omogućavaju da vidite proizvode koji se pripremaju – ne morate otvarati vrata zbog kontrole, nema gubitka toplote, smanjuje se potrošnja uglja i vreme pripreme
Potpuno izolovana komora peći
Analogni termometar
“Firebreak” sistem – sprečava da vatra izlazi iz rerne i usmerava je ka dimnjaku. Ovi sistemi mogu biti isporučeni i kao eksterni (opcionalno)
Može se koristiti sa svim vrstama ćumura (uz preporuku maksimalnog punjenja)
Klapna za regulaciju protoka vazduha
Fioka za pepeo
Fioka za sakupljanje masnoce
4 podesive nogare
Standardna isporuka:
- rešetka od nerđajućeg čelika
- štipaljka za meso
- žarač
Opcionalni dodaci:
- postolje za peć
- „GROOVED GRILL“ rešetka za grilovanje
- nosač za ražnjiće
- spliter za rešetke 1/2
- eksterna regulacija protoka vazduha
- eksterna „firebreak“ klapna
- sistem dimnjaka
Pec na cumur 80 BLACK dostupna i u INOX varijanti
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x685x690 mm |
|---|---|
| Snaga | 4,5 kW |
| Prosečni učinak | 75 kg/h pripremljene hrane |
| Maksimalni kapacitet ćumura | 4,5 kg |
| Radna temperatura | 180ºC – 350ºC |
| Vreme prvog zagrevanja | 30 min |
| Vrata peći | liveno gvožđe sa INOX okvirom, kaljeno staklo |
| Kapacitet GN posuda | 1 x GN 1/1 + 1 x GN 2/4 |
| Dimnjak | Ø 180 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | sistem dimnjaka sa protivpožarnom klapnom, nosač za ražnjiće, „GROOVED GRILL“ rešetka za grilovanje, postolje za peć |
| Materijal izrade | liveno gvožđe, INOX AISI 304 |
| Težina | 170 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl Spain |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

