Tefcold Galaxy+ GP26FGD Black Multideck Cooler
8.868 € cena bez PDV-a
Veliki frižider sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP26FGD – zidni frižider za markete
- može se postavljati u nizu – napravite neprekidnu kontinuiranu liniju rashladnih vitrina
- temperaturna klasa 3: +25°C / 60% vlažnosti vazduha
- podesive duboke police (400 mm) za maksimalan kapacitet
- funkcija nagiba polica za bolji prikaz proizvoda
- unutrašnje vertikalno i horizontalno LED svetlo
- 160 kg/m² maksimalno opterećenje polica
- 3.83 m² vidna površina
- staklena samozatvarajuća vrata bez okvira za bolju vidljivost proizvoda
*Multipleksni komplet za postavku u nizu kao dodatna oprema
Veliki frižider sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP26FGD
Galaxy+ GP26FGD je frižider za markete, sa staklenim vratima, za dodatnu uštedu energije i veću energetsku efikasnost uz smanjene tekuće troškove.
Police duboke 400 mm, za veći kapacitet zaliha, kako bi se povećala prodaja tokom perioda sa većim brojem kupaca u marketu i smanjila potreba za obnavljanjem zaliha.
Ovaj zidni frizider za markete pogodan je za izlaganje upakovanog svežeg mesa, mlečnih proizvoda ili pića i idealna je vitrina za supermarkete, prodavnice, delikatese ili prodaju sendviča, odnosno na svim prodajnim mestima gde je potrebno hlađenje.
Model omogućava multipleksiranje i povećava Vaše mogućnosti da maksimalno iskoristite prostor koji imate na raspolaganju.
Dostupan u 4 veličine:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2580x740x2040 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 868 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 1250×400 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 1258 lit. |
| Rashladni fluid | 2 x 150g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 459 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

