Tefcold Galaxy+ GP20FGD Black Multideck Cooler
7.840 € cena bez PDV-a
Velika rashladna vitrina sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP20FGD – zidni frižider za markete
- može se postavljati u nizu – napravite neprekidnu kontinuiranu liniju rashladnih vitrina
- temperaturna klasa 3: +25°C / 60% vlažnosti vazduha
- podesive duboke police (400 mm) za maksimalan kapacitet
- funkcija nagiba polica za bolji prikaz proizvoda
- unutrašnje vertikalno i horizontalno LED svetlo
- 160 kg/m² maksimalno opterećenje polica
- 2.87 m² vidna površina
- staklena samozatvarajuća vrata bez okvira za bolju vidljivost proizvoda
*Multipleksni komplet za postavku u nizu kao dodatna oprema
Velika rashladna vitrina sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP20FGD
Galaxy+ GP20FGD je frižider za markete, sa staklenim vratima, za dodatnu uštedu energije i veću energetsku efikasnost uz smanjene tekuće troškove.
Police duboke 400 mm, za veći kapacitet zaliha, kako bi se povećala prodaja tokom perioda sa većim brojem kupaca u marketu i smanjila potreba za obnavljanjem zaliha.
Ovaj zidni frizider za markete pogodan je za izlaganje upakovanog svežeg mesa, mlečnih proizvoda ili pića i idealna je vitrina za supermarkete, prodavnice, delikatese ili prodaju sendviča, odnosno na svim prodajnim mestima gde je potrebno hlađenje.
Model omogućava multipleksiranje i povećava Vaše mogućnosti da maksimalno iskoristite prostor koji imate na raspolaganju.
Dostupan u 4 veličine:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1955x740x2040 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 829 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 938×400 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 943 lit. |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 439 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

