Tefcold Galaxy+ GP14FGD Black Multideck Cooler
5.478 € cena bez PDV-a
Rashladna vitrina sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP14FGD – zidni frižider
- može se postavljati u nizu – napravite neprekidnu kontinuiranu liniju rashladnih vitrina
- temperaturna klasa 3: +25°C / 60% vlažnosti vazduha
- podesive duboke police (400 mm) za maksimalan kapacitet
- funkcija nagiba polica za bolji prikaz proizvoda
- unutrašnje vertikalno i horizontalno LED svetlo
- 160 kg/m² maksimalno opterećenje polica
- 1.91 m² vidna površina
- staklena samozatvarajuća vrata bez okvira za bolju vidljivost proizvoda
*Multipleksni komplet za postavku u nizu kao dodatna oprema
Rashladna vitrina sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP14FGD
Galaxy+ GP14FGD je frižider za markete, sa staklenim vratima, za dodatnu uštedu energije i veću energetsku efikasnost uz smanjene tekuće troškove.
Police duboke 400 mm, za veći kapacitet zaliha, kako bi se povećala prodaja tokom perioda sa većim brojem kupaca u marketu i smanjila potreba za obnavljanjem zaliha.
Ovaj zidni frizider pogodan je za izlaganje upakovanog svežeg mesa, mlečnih proizvoda ili pića i idealna je vitrina za supermarkete, prodavnice, delikatese ili prodaju sendviča, odnosno na svim prodajnim mestima gde je potrebno hlađenje.
Model omogućava multipleksiranje i povećava Vaše mogućnosti da maksimalno iskoristite prostor koji imate na raspolaganju.
Dostupan u 4 veličine:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1330x740x2040 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 583 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 1250×400 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 629 lit. |
| Rashladni fluid | 140 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 285 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

