TEFCOLD MCX90M otvoreni frižider sa roletnom
5.343 € cena bez PDV-a
Otvoreni frižider od nerđajućeg čelika sa roletnom za zatvaranje
- idealno za impulsivnu prodaju
- sigurnosna roletna na zaključavanje
- ventilirajuće hlađenje
- točkovi sa kočnicom
- LED unutrašnje svetlo sa prekidačem
- digitalni kontroler i prikaz temperature
- traka za deklaracije
MCX90M dolazi sa sigurnosnom roletnom koja se može zaključati i time očuvati bezbednost jedinice i proizvoda.
Otvoreni frižider od nerđajućeg čelika sa roletnom za zatvaranje
MCX asortiman dizajniran je da poboljša impulsivnu kupovinu i obezbedi sigurnost. Ovaj frižider nudi podesivu temperaturu tako da može biti pogodna za pića, mlečne proizvode ili upakovano sveže meso. Odličan je izbor za lokacije kao što su kafeterije, škole, menze, hoteli …
MCX90M dolazi sa sigurnosnom roletnom koja se može zaključati i time očuvati bezbednost jedinice i proizvoda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 868x740x1994 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 806x436x1250 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 670 W |
| Potrošnja el. energije | 10,59 kWh/24h |
| Neto zapremina | 370 lit. |
| Broj polica | 4 |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | 149 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Brava na vratima | roletna sa bravom |
| Unutrašnje osvetljenje | prekidač, LED svetlo |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Materijal izrade | nerđajući čelik |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 160 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD Atom Maxi C2DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C2DB
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi C3DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C3DB
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F1DB zamrzivač
Jednokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F1DB
- neto zapremina 390 lit.
- 5 žičanih polica 610 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F2DB zamrzivač
Dvokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F2DB
- neto zapremina 702 lit.
- 10 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1133 x 580 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- dvokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

