Vakuum pakerica sa komorom DZ400
Mašina za vakum pakovanje – vakum pakerica za kese 40 cm
- pumpa 20 m3/h
- dve varilice
- širina vara 400×10 mm
- komora 420x420x100h mm
Mašina za vakum pakovanje – vakum pakerica za kese 40 cm, čuva svežinu hrane i ograničava rast bakterija na hrani.
Čuva povrće, meso i tečnost od brze oksidacije i kvarenja.
Vakumiranje hrane blokira rast buđi, gljivica i bakterija koje su odgovorne i za uništavanje ukusa, izgleda i teksture.
Takođe stvara dodatni prostor u Vašem frižideru, sa hermetičkim pakovanjem u vakuum kesi.
Možete da zaštitite svoje namirnice i gotovu hranu od kvarenja i uštedite značajnu količinu novca, kada kupujete namirnice u velikim količinama, samo sa pravilnim skladištenjem.
Mašina za vakum pakovanje može se koristiti i za mariniranje mesa ili drugih različitih namirnica za gotova jela.
Takođe je jednostavna za korišćenje i kompaktana, tako da se može postaviti na bilo koju kuhinjsku ploču.
Kućište je od INOX-a, za jednostavno održavanje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 499x540x495 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 900 W |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 420x420x100 mm |
| Širina vara | 400 mm |
| Kapacitet pumpe | 20 m3/h |
| Kontrola | soft tasteri |
| Ciklus rada | poluautomatski |
| Materijal izrade kupole | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Težina | 65 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

