Plisnki roštilj Fagor CI-FTG608T 2 C R
2.712 € cena bez PDV-a
Plinski top roštilj hrom rebrasta ploča – 2 zone – serija 650
- Termostatska kontrola temperature 120° do 310 °C
- Dve grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm sa hrom slojem 50 mikrona
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- piezzo upaljač
Plinski top roštilj hrom rebrasta ploča – 2 zone – serija 650
- Termostatska kontrola temperature 120° do 310 °C
- Dve grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm sa hrom slojem 50 mikrona
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- piezzo upaljač
Gasni pultni roštilji sa hrom pločom – serija 650
CI-FTG604T 1 C S – širina 400, jedna zona, ravna hrom ploča
CI-FTG604T 1 C R – širina 400, jedna zona, rebrasta hrom ploča
CI-FTG608T 2 C S – širina 800, dve zone, ravna hrom ploča
CI-FTG608T 2 C R – širina 800, dve zone, rebrasta hrom ploča
CI-FTG608T 2 C SR – širina 800, dve zone, kombinovana hrom ploča
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x650x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 2 grejne zone, 796×500 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 40 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik FE9117 električna friteza
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

